Дата:1 грудня 2022 о 14:34, Оновлено14 квітня о 13:01
Росошанські астровечорниці
11 квітня за ініціативи старости села Очитків- Кучеренко Зінаїди Миколаївни до Росошанського ліцею завітала команда Лозівської шкільної обсерваторії з Тернопільської області з власними телескопами . Створення цієї обсерваторії ініціював вчитель Лозівської школи - Михайло Шемеля.
Михайло Андрійович свій трудовий шлях, як вчитель фізики та астрономії розпочав в Очитківській школі в далекому в 1981році. У школі пропрацював 6 років а потім повернувся на Тернопільщину. Але залишив в серцях своїх колишніх учнів теплі спогади. І зараз Михайло Андрійович підтримує дружні стосунки з колишніми учнями та колегами. Він був активним гравцем у футбольному клубі " Факел" м. Липовець. Коли трапилася нагода завітав на Вінниччину, де відбувалася астрономічна конференція.
Погодні умови, у п'ятницю, 11 квітня дали можливість нашим гостям установити привезені з собою телескопи на подвір'ї Росошанського ліцею. Здобувачі освіти, вчителі мали можливість за допомогою технічних та програмних засобів побачити і спостерігати об'єкти ближнього та віддаленого космосу, при безпосередній роботі з телескопами.
Михайло Шемеля щиро запрошував відвідати Лозівську шкільну обсерваторію, адже вона знаходиться в шести кілометрах від м. Тернопіль. Станом на 2024 рік, це єдина шкільна автоматизована обсерваторія в Україні, а також перша не приватна обсерваторії у Тернопільській області.
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Директор ліцею Дорошенко Віктор Анатолійович разом з учнями подякував за змістовний, цікавий візит. Маємо надію, що розпочата зустріч буде мати продовження під мирним небом нашої України.
Нещодавно завершилися змагання «Пліч-о-пліч» — спортивно-патріотичний захід, який об'єднав учасників різного віку навколо спільної мети: продемонструвати силу духу, командну згуртованість і любов до України.
У змаганнях взяли участь здобувачі освіти 7- 11 класів Росошанського ліцею. Кожна команда складалася з учасників, ( хлопці і дівчата), які не лише вправно долали фізичні випробування, а й демонстрували підтримку одне одному в кожному етапі.
Особливу атмосферу змагань створювала підтримка вболівальників та щирі посмішки.
Підсумки:
2 місце здобула команда дівчат у змаганнях з волейболу.
3 місце посіла команда хлопців з баскетболу
команда хлопців з футболу проявила справжній бойовий настрій і відзначені подяками.
Найактивнішими учасниками змагань були:
Тоді Анастасія, Безносюк Дмитро, Довганенко Олександр, Нагорний Артем, Палійчук Максим, Гуменюк Яна, Мудрак Валерія, Доберчак Аліна, Гнидюк Діана, Баранюк Анжеліка, Марчук Вікторія, Уманець Володимир, Соя Богдан, Лакей Назар, Кошалко Іван, Газдюк Богдан, Сирота Олександ, Гнидюк Артем.
Начальник відділу освіти Леся Білозерова, директор ліцею Дорошенко Віктор, спеціаліст відділу освіти Наталія Кучер
усіх учасників нагородили грамотами, подяками. Але головним здобутком для учнів стала не перемога, а міцна дружба та згуртованість, що панувала протягом усього заходу.
Змагання «Пліч-о-пліч» ще раз довели: разом — ми сила!
Традиційно, у березні місяці проходить відбувся фестиваль учнівської та вчительської творчості «Проліски надії» 2025.
З-за обставин, що склалися, уже декілька років підряд даний захід проходить в онлайн режимі. Адміністрація Росошанського ліцею надіслала концертну програму, де переважали пісенні номери. Пісня на слова Валентини Шевченко «Молилась мати», у виконанні вчительського ансамблю ( Баранюк Ж, Сличук О, Шевчук С., Урсуленко С., Тищук І., Шевчук Н.)– прониклива до сліз, присвячена всім матерям, чиї сини захищають Україну.
Дитячі ансамблі 3-4 класи та 5- 6 класи "Пташечка" Росошанського ліцею представили у своєму репертуарі пісні «Хай мрії збуваються», «Життя», «Черевички», які закликають до мирного та щасливого життя, (кер. Жанна Баранюк).
Також потрібно відмітити читців та вокалістів: Коптєв В., Юрченко С., Пінчук А., Гнидюк Є., Семенюк І., Рачинський А., Гарбузюк Л., Вороніна А., Петренко П.
Щиро дякуємо усім учасникам фестивалю за професійність, оригінальні виступи, цікаві задуми.
11 березня 2025 року для учнів початкових класів було проведено шоу "Чарівна дорога."
У програмі були: виступи чарівника та артистів, конкурс "Веселий світлофор", а також весела гра " Будь уважний на дорозі". Діти повторили правила дорожнього руху, відпочили і насолодилися виступом жонглерів.
( Ну- мо, дівчата 2025)
Захід був проведений серед 8- 11 класів і став справжнім святом краси, грації, розуму та українських традицій.
Учасниці конкурсу продемонстрували не лише свою зовнішню привабливість, а й ерудицію, креативність і артистизм. Дівчата брали участь у різноманітних конкурсах, а саме
- представлення,
-знавці української мови,
- канапка,
- майстер - шеф,
- майбутня мама,
- танець з козаками,
- українська пісня.
У підсумку І місце вибороли Попелюшки 11 та 10 класів, а ІІ місце здобули Попелюшки 8 та 9 класів.
Цей конкурс ще раз довів, що сучасна українська дівчина – це не лише краса, а й розум, творчість і сила духу. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому святі, та з нетерпінням чекаємо наступного року!
03.03- 07.03.2025р.
У Росошанському ліцеї членами учкому був проведений креативний тиждень:
Понеділок: День майбутньої професії
Вівторок: День джинсів і стилю
Середа: День без рюкзаків
Четвер: День без домашніх завдань
П'ятниця: вільний день
Діти взяли активну участь у даному заході і проявили свою креативність!!!
У нашому закладі відбулася важлива зустріч учнів 3-го класу з представником ювенальної превенції, Юрієм Западинським, яка присвячена правилам поведінки у закладі освіти та протидії булінгу.
Поліцейський розповів здобувачам освіти про необхідність дотримання правил поведінки в ліцнї, повагу до вчителів і однокласників, а також про важливість дружніх стосунків. Особливу увагу було приділено темі булінгу – його видам, наслідкам та способам протидії. Діти дізналися, що таке вербальний, фізичний та кібербулінг, і як важливо не бути байдужими, якщо хтось стає жертвою цькування.
Під час зустрічі діти активно ставили запитання, наводили життєві приклади та шукали правильні рішення у змодельованих ситуаціях. Поліцейський наголосив, що кожен учень може звернутися за допомогою до дорослих – вчителів, батьків або правоохоронців, якщо стикається з несправедливістю чи агресією.
Такі зустрічі допомагають виховувати відповідальних і доброзичливих громадян, які знають свої права та вміють будувати безпечне середовище в закладі освіти.
Рідна мова - найцінніший скарб
Рідна мова - найцінніший скарб кожного народу. Її неможливо забути, вкрасти чи загубити. Це скарб, який маємо зберігати, удосконалювати, як солодкий солов’їний спів.
Так, здобувачі освіти 6- А, 6 - Б класів Росошанського ліцею продемонстрували свої уміння, навички, артистичність у заході " Знавці української мови". Учасники , зокрема, розкрили свій талант у таких конкурсах як "Всезнайко", " Розігрування гуморесок", "Розгадай фразеологізм", "Загадки", Мовна зупинка".
Пишаюся нашими школярами, їхніми здобутками. Неперевершені, гідні, справжні українці, які підтверджують свої знання, плекають і старанно вивчають рідну мову.
Фотоколаж до Дня єднання
" Ліцей- наш дім, єдність- наша сила"
День Святого Валентина
День Соборності України
" Вона наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна" такими словами 22 січня 2025 року у Росошанському ліцеї розпочався виховний захід, присвячений Дню Соборності України — дню, що символізує єдність нашої держави та народу.
Ведучі - Лемпа Микола та Марценюк Анастасія нагадали усім присутнім про історичні події, пов’язані з проголошенням Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році.
Особливий інтерес викликали творчі виступи:
декламування віршів про любов до Батьківщини ( Гоменюк Яна 11 клас, Гнидюк Єгор, Урсуленко Руслан, Черватюк Крістіна, Воронцова Віолетта, Баліцький Олександр - учні 6 класів.
Патріотичну пісню "Єдина Україна" виконали учні 5 класу.
Окрім цього, в ліцеї було організовано тематичну виставку в бібліотеці та стінгазету на тему єдності України. Учні молодших класів долучилися до акції «Живий ланцюг єдності», символічно об’єднавшись у велике коло дружби. День Соборності став для всіх нагадуванням про те, що сила нашої держави — в її згуртованості та любові до рідної землі.
Для учнів 7-8 класів та 9-11 класів було проведено педагогом – організатором Урсуленко Світланою новорічний захід у форматі гри «Хто зверху». Команди хлопців та команди дівчат, сформовані представників кожного класу змагалися в інтелектуальних вікторинах, завданнях на логіку та швидкість, музичних та танцювальних конкурсах. Головною метою гри було визначити, хто переможе – хлопці чи дівчата, підтримуючи дух чесної гри та взаємоповаги. Всі учасники продемонстрували активність, креативність і згуртованість.
Подорож у дитинство з новорічно-різдвяними традиціями для 6-Б класу
6-Б клас «Подорож у дитинство» - класний керівник Гайдайчук Тамара, асистенти вчителя Баранюк Жанна і Мельник Ніна.
З метою збереження традицій української культури, розвитку творчих здібностей учнів та зміцнення співпраці між вчителем, батьками та дітьми у 6 – Б класі був проведений захід за такою програмою:
- виконання колядок та щедрівок,
- участь батьків у конкурсах разом із дітьми,
- майстер – клас з розпису імбирного печива,
- дегустація традиційних українських страв: куті, вареників та узвару.
- Хороводи біля ялинки,
- Імпровізація казки з участю учнів та батьків.
Учні та батьки активно брали участь у всіх видах діяльності. Майстер – клас із розпису імбирного печива виявився найулюбленішим елементом заходу. Імпровізація казки сприяла розвитку творчих здібностей і створила веселу та невимушену атмосферу. Всі учасники відзначили значимість такого заходу для збереження українських традицій та згуртування родин.
У 5 класі проведено новорічні розваги і конкурси. Ведуча Баранюк Жанна привітала дітей з прийдешніми святами, побажала всім миру, добра, перемоги. У програмі заходу було: «Новорічна вікторина», конкурси «Спритний стаканчик», «Павук», танцювальний з мандаринами, «Вгадай мелодію і кінофільм», виступи із новорічними піснями, ігри на швидкість і спритність. Завершальним етапом свята було вручення подарунків від Таємного Санти.
Новорічно-різдвяний захід "Історія Грінча" для 1-4 класів
Темою новорічно-різдвяних святкувань для учнів 1- 4 класів стала історія «Грінч вкрав зірку», яку розпочали із колядки у виконані дітей. Учні брали участь у конкурсах та розважальних програмах, які сприяли розвитку їхньої креативності та згуртованості. Ведучою свята була Баранюк Жанна вчитель музичного мистецтва, а помічниками маленький господар і господиня – Рачинський А. і Семенюк І. 4 клас. Сценарій свята побудований навколо пригодах Грінча ( Царук К. 5 клас), який намагався вкрасти різдвяну зірку, але завдяки спільним зусиллям дітей та вчителів зірку було врятовано. Конкурсна програма була насичена і цікава, ігри на швидкість та увагу, які дозволили Грінчу «помиритися» з дітьми та стати частиною свята. Музичні та танцювальні виступи учнів створили незабутню атмосферу.
Команда "Вогнеборці" з Росошанського ліцею стала одним із яскравих учасників безпекової активації для молоді "Двіжимба 2.0".
Цей проєкт, ініційований ДСНС України спільно з ЮНІСЕФ та UMIND, мав на меті підвищити обізнаність молоді про безпеку на залізниці та дорозі.
Проєкт "Двіжимба 2.0" вже показав свою ефективність. Тисячі підлітків долучилися до флешмобу, створивши безліч креативних відеороликів команда "Вогнеборці" стала яскравим прикладом того, як молоді люди можуть змінювати світ на краще, починаючи з себе та своїх однолітків.
Участь у "Двіжимба2" – це не просто розвага, а можливість зробити свій внесок у створення безпечнішого майбутнього. Команда "Вогнеборці довела, що молодь може бути активною, відповідальною та креативною. Їхній приклад вартий наслідування!
Результат: за 5 тижнів Двіжимби 2 команда отримала 96 балів.
Вітаємооооооо))))
Новорічна історія з переможним фіналом
від учнів 6- А класу, кл. керівник Тетяна Шекетера "Ліхтарики віри, надії й любові, запалені серцями"
Новорічна атмосфера, дякуючи ЗСУ, панувала 20 грудня у Росошанському ліцеї.
Здобувачі освіти із 6 - А класу створили для глядачів неймовірні емоції і незабутні моменти.
Веселі сценки у виконанні артистичних, талановитих хлопчиків та дівчаток, яскраві костюми, чудове декламування віршів, виконання різдвяних пісень, створили персональне диво та надзвичайно приємну атмосферу. Дякуємо за гарний настрій і щасливі хвилини. Молодці!!!
До Дня Збройних Сил України в Росошанському ліцеї традиційно було проведено конкурс "Нумо, хлопці!". Цей конкурс — не лише можливість проявити свої сили, витримку та знання, але й спосіб вшанувати героїв, які щодня стоять на захисті нашої незалежності.
Команди 8- 11 класів змагалися у таких конкурсах:
Представлення,
Смуга перешкод
Павук
Кидання списа
Спортивні естафети
Смакові рецептори
Інтелектуальний
Художній номер- патріотична пісня від кожного класу.
Кожен конкурс супроводжувався гучною підтримкою вболівальників, які не шкодували голосів, щоб підбадьорити своїх друзів. Особливий інтерес викликала конкурс "Смуга перешкод". Тут учасники демонстрували не лише швидкість, а й кмітливість і винахідливість.
Усі учасники дотримувалися принципів чесної гри та взаємної поваги. Навіть у напружені моменти змагань хлопці підтримували один одного.
Наприкінці змагань відбулося нагородження переможців
1м - 11 клас команда " краса і міць України"
2м- 8 клас команда "Вільні духом"
3м.- 10 клас команда "Незламні"
4м - 9 клас команда "Сильні духом".
Спортивні змагання "Нумо, хлопці!" стали справжнім святом, яке подарувало всім заряд енергії та гарного настрою. Такі заходи нагадують, що спортивний дух і взаємна підтримка завжди є найкращою основою для нових досягнень.
Тож не зупиняймося на досягнутому! Нумо, хлопці, вперед до нових перемог!
09.12.24 учні Росошанського ліцею об'єднали свої голоси, щоб привітати всіх з Днем української хустки!
Українська хустка – це не просто аксесуар, а справжній символ нашої культури, історії та любові до рідної землі. Вона зігріває не лише плечі, а й душі, передаючи тепло і любов до українських традицій.
Послухайте цю чарівну пісню у виконанні наших талановитих діток, яка звучить як щира молитва і подяка за наше багатство – традиції.
Діліться цією красою зі світом і не забувайте: наша культура – це наш скарб!
Здавна з нетерпінням усі чекали свята Андрія.
Андріївські вечорниці це свято народної культури, яке не лише розважає, але й допомагає школярам глибше ознайомитися з українськими звичаями та традиціями.
Саме цього вечора молодь збиралася на вечорниці. Тож і в Росошанському ліцеї до сільської хати Ярини та Степана поспішала молодь на андріївські вечорниці. Атмосферу створювала святково прикрашена зала: рушники, глечики, вишиті серветки та традиційна піч додавали справжнього колориту.
Дівчата ворожили на щастя, на долю, вишивали, пісень співали, відгадували загадки.
Ансамбль " Калиновий вінок" ( Росошанський будинок культури) нагадав усім давні мелодії українських народних пісень і запросив присутніх у танок. На вечорниці завітали Лаврін та Карпо Кайдаші ( Палійчук М. та Коптєв В.), Олена та Тиміш із п'єси " На перші гулі" ( Кузьмич В. та Нагорний А.), Наталка Полтавка і пан возний ( Панасенко А. та Уманець В.).
Пан Калитинський та пан Коцюбинський пригощали усіх калитою, варениками. Це був, справді незвичайний вечір!
PS.
Ініціатором дійства була вчителька української мови та літератури Ганна Рудик, яка мала на меті об'єднати шкільну громаду, привити любов до української культури та традицій.
До підготовки долучилися також: вчителька музичного мистецтва Баранюк Жанна, педагог- організатор Сличук Олександр та члени учнівського самоврядування.
Такі події залишаються в пам’яті учнів на все життя, додаючи теплих спогадів про шкільні роки.
22 листопада для учнів 10 та 11 класів урок розпочався з хвилини мовчання. Це був незвичний урок, а урок пам'яті жертв голодомору 32-33 років. Учитель історії Гайдайчук Тамара Григорівна розпочала його словами. "Вшануймо хвилиною мовчання усіх, хто загинув за нашу з вами свободу, незалежність. Усіх невинно убієнних українців, які завинили лише тим, що хочуть жити вільно на своїй землі, вільно думати, вільно говорити рідною мовою... Хотіли і хочуть просто бути щасливими. "
Учитель і учні обговорили причини та наслідки голодомору. Цитували згадки очевидців, згадки української діаспори про страхіття тих страшних років. На уроці був присутній місцевий священик, який розказав про становище в регіонах Західної України у період 1932-1933 років.
Потім діти переглянули відео уривки з даної тематики. На заключення уроку, учні створили сніп із колосків, і згадали про закон " Про п'ять колосків". Учителька запалила свічку пам'яті і прочитала вірш "Земля мовчить". Урок було закінчено такими словами
" Не забудьте завтра о 16 годині запалити свічку пам'яті, в пам'ять про жертви голодомору 32-33 років. Пам'ятайте своє минуле, цінуйте хліб, цінуйте волю, тільки тоді ми можемо мати, майбутнє".
Також учні 10 класу Марценюк Анастасія, Герасимова Ніка, Коптєв Віталій відвідали будинок пристарілих, де поспілкувалися з очевидцем Василем Павловичем Новосельським, який розповів дітям про страшні події 1932 та 33 років.
Сьогодні 6 листопада серед 9-11 класів було проведено музично- розважальну програму " Осінній батл".
Команди змагалися у таких конкурсах:
- "Що спільного"
-"Чарівна п'ятірка"
-"Дача.Хто я?"
-"Майстер- Шеф"
-"Вгадай пісню"
- Тік-Ток батли.
Слідкували за якісним та швидким виконанням кожного завдання компетентне журі.
Учасники команд були активними, веселими, артистичними. Це була нетрадиційна, інтерактивна виховна година для старшокласників.
В кінці змагань переможці були нагороджені солодкими призами.
До Дня Гідності та свободи учні Росошанського ліцею взяли участь у марафоні "Поезія гідності 2024". Читали літературний твір сучасних українських авторіви( Катерина Бабкіна, Андрій Любка)
Учениці 10 класу Юрченко Софія та Пінчук Анастасія читали вірші " А ти візьми, візьми мене, пташе..."
Коптєв Віталій читав вірш " Якщо жити, то жити сповна..."
День української писемності та мови - свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 27 жовтня.
У нашому закладі з 22.10 по 25.10 були проведені заходи:
- філологічна вікторина"Рідна мова чиста, як сльоза",
- поетичний вернісаж "Мовні перлини для кожної дитини",
- інтелектуальна гра. "О слово рідне, хто без тебе я!"
- участь у написанні радіодиктанту національної єдності
17 жовтня у КЗ "Центр надання соціальних послуг" с. Росоша справжнє свято, адже мешканцю Василю Павловичу Новосельському виповнилося 95 років. Це неординарна особистість, бо він пише гумористичні вірші, людина грамотна, освічена, комунікабельна незважаючи на вік.
Подарунком для ювіляра стала зустріч із здобувачами освіти Росошанського ліцею. Він поділився спогадом про перше своє кохання, яке проніс через усе життя. Старшокласники затамувавши подих, слухали сивочолого чоловіка, який зі сльозами на очах розповідав, що його половинки немає уже 22 роки. Але для нього вона завжди поруч.
Почуття, передані під час зустрічі, були близькі учням, адже переживають ці ж почуття сьогодні.
Хай кожен відчує це своїм серцем і зустріне своє кохання на все життя....
День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в Росошанському ліцеї, як завжди, яскраво, весело та по-родинно тепло!!!
Зранку учні 5, 9 класів влаштували для вчителів справжнє свято – зустрічала вчителів у фойє ліцею, святкова фотозона із веселою стіннівкою.Учні ліцею заздалегідь готувалися до цього свята: готували подарунки для кожного вчителя ( іменний сувенір- брелок) та готували привітання для вчителів.
В актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, який підготували найактивніші, найталановитіші учні під керівництвом заступника директора з виховної роботи Урсуленко Світлани Миколаївни, педагога організатора – Сличука Олександра Сергійовича, вчителя музичного мистецтва Баранюк Жанни Володимирівни та лідерів учнівського самоврядування.
Теплими щирими словами привітав усіх присутніх директор ліцею Дорошенко Віктор Анатолійович та голова профкому Гайдайчук Тамара Григорівна, які відзначили працівників закладу освіти грамотами та невеличкими преміями. Вокальними номерами та танцями учні ліцею привітали всіх педагогів закладу. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!
З 16.09 по 19.09.2024р. у Росошанському ліцеї були проведені заходи:
- створення тематичної бібліотечної полички " Ми- єдині, Ми- за мир",
- акція " Голуб миру" ( виготовлення паперових голубів),
- виставка композицій" Діти України бажають миру",
-єдиний урок Миру " Разом заради миру",
-флешмоб " Ми за мирне небо України",
-участь у тестуванні до Міжнародного Дня миру
Тиждень фізичної культури і спорту. Олімпійський тиждень
З 9 вересня по 13 вересня 2024 року в Росошанському ліцеї проходив тиждень фізкультури і спорту. Вчителями фізичної культури, педагогом- організатором, були проведені заходи:
- конкурс малюнків та плакатів " Спортивним будь!"
- загальношкільні змагання "Старти надії".
- весела спортивна руханка
" Рухайся,щоб жити!"
- Олімпійський урок " Олімпійська Україна"
- бібліотечна виставка " Знай наших. Видатні спортсмени України".
На базі Росошанського ліцею відбулась цікава зустріч , що сприятиме розвитку здорового способу життя в громаді та одного із найулюбленіших видів спорту - футболу.
За участі депутатів міської ради Віктора Дорошенка, директора Росошанського ліцею, Миколи Любченка, голови ВПГО ВФСТ "Колос" Липовецької ТГ, мецената, керівника підприємства "Продмова" Анатолія Грубого, головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Ігоря Ревацького реалізовано ідею щодо створення у громаді сільської футбольної команди , до складу якої увійдуть кращі гравці с. Росоша та Липовецької громади.
Учні нашого закладу освіти взяли участь у заході.
За традицією в Росошанському ліцеї 2 вересня 2024 року проведено свято " День знань".
Перший дзвоник зібрав усю ліцейну родину: дітей, педагогів, батьків. Розпочалася урочиста лінійка вшануванням пам'яті Героїв, патріотів України, випускників рідної школи, які віддали- життя, захищаючи незалежність та цілісність нашої країни.
На святі були присутні учасники бойових дій, міський голова Липовецької ТГ В.М. Бичков, який привітав усіх присутніх з початком навчального року, а директора ліцею ще й з ЮВІЛЕЄМ.
Затамувавши подих, усі дивилися флешмоб
" Зграя білих голубів в небо полетіла". А першокласники і випускники прикріпили паперових голубів до арки- пам'яті героям. Тож віримо: голуб миру обов'язково прилетить на нашу українську землю.
Свято Останнього дзвоника - це особлива подія у житті кожного учня, адже за плечима залишився ще один навчальний рік, а для когось він, взагалі, був останній у стінах рідного ліцею.
Щиро вітаємо випускників! Бажаємо досягти омріяних цілей, а усім іншим учням- відпочити і набратися сил влітку!
Здобувачі освіти Росошанського ліцею долучились до Національної руханки у вишиванках "Дякуємо ЗСУ" до Міжнародного дня вишиванки.
Вишиванка – наш генетичний код. Це оберіг, ідентифікація нації, наша історична пам’ять. За часів незалежності повернулася мода на вишиту сорочку, тож сьогодні ця сакральна річ знайдеться у шафі кожного українця.
До Дня матері класний керівник 1 класу Яківчук І. М. спільно з вихователем ГПД Бондар Л.Д. організували та провели свято "Супер мама".
На заході були присутні мами учнів, які активно брали участь у різноманітних конкурсах, веселих руханках. Учні 1 класу розповідали віршики, співали пісеньки, виконували таночки. Атмосфера свята була по справжньому родинна, тепла.
Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка
до Всесвітнього дня руху заради здоров'я
Сьогодні учні 5- Х класів Росошанського ліцею мали можливість відвідати поліцейський відділок #4 м.Липовець і познайомитись з специфікою роботи працівників поліції, кінолога.
Екскурсію провели старший інспектор ДПЛ ВП 4 ВРУП ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Сергій Заграбчук та інспектор з ЮП СВГ ВП 4 ВРУП ГУНП у Вінницькій області старший лейтенант поліції Ольга Мельник. З учнями була проведена бесіда щодо поведінки у громадських місцях, прояву булінгу серед молоді, а також представники поліції нагадали про відповідальність за допущену протиправну поведінку.
Учасники освітнього процесу подякували за чудову екскурсію і пообіцяли бути слухняними і відповідальними.
У кінці квітня рій "Січовики" Росошанського ліцею взяли участь у військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура") 2024. ІІ етап проходив на базі Липовецького ліцею #1, де наша команда змагалася і показала гарні знання із Захисту України, медичної та фізичної підготовки, історії України, стрільби, орієнтування на місцевості. Старші Джури проходили 9 локацій. По завершенню змагань рій "Січовики" здобули 4 призових місця ( 1м.- метання гранати, 2м - підтягування на перекладені, 3м.- стрільба, 3м.- саперна підготовка), де зайняли 4 місце. Команда нагороджена кубком, грамотою та солодким призом.
Учні 6 класу під керівництвом вчителя Рудик Ганни Сергіївни запросили вихованців ДП та учнів 1,2 класів на лялькову виставу " Колобок" ( на сучасний лад). Діти з захопленням споглядали виставу і за акторськими здібностями учнів 6 класу НУШ.
11 квітня 2024 р. працівники метеостанції Липовець зустрічали гостей - ліцеїстів- росошан.
Це символічно, адже саме в цей день 5 років тому вона відновила свою роботу. Учні 3 класу уважно слухали розповідь Данилюк М.В., з цікавістю спостерігали за роботою метеорологічних приладів. Отримані знання використають здобувачі освіти на уроках ЯДС.
Дякуємо за екскурсію!
8 березня 2024 року серед 8-11 класів відбулося конкурсно- розважальне шоу " Ну- мо, дівчата". Дівчатка змагалися у таких конкурсах:
1.Інтелектуальний конкурс
2. Конкурс Господарочка
3.Спортивний конкурс
4.Конкурс на увагу
5. Дефіле
6.Поетичний конкурс
7. Вгадай пісню за ребусом.
Команди дівчат були кольорові ( червоний, синій, зелений фіолетово- рожевий).
11 клас підготував веселий художній номер, змонтували відео, яке під час конкурсів демонстрували на екрані.
Учасники та глядачі весело та цікаво провели час.
Про підсумки проведення Новорічно – різдвяних заходів
З 5 по 7 грудня 2022 року у Росошанському ліцеї до Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління було проведено ряд заходівПерегляд НаказФотоальбом
26 листопада 2022 року Україна вшановує 90 роковини пам'яті жертв голодоморів на території України 1921 - 1923, 1932-1933 та 1946 - 1947р.р.