Екскурсія у місто Вінниця

Date: 1 квітня о 01:10

ФОТОАЛЬБОМ

Яке щастя бачити радість в дитячих очах, посмішки на їхніх устах, чути слова захоплення...

Саме такими поверталися мої дітлахи з екскурсії після відвідування міста Вінниці.

Тут вони вперше доторкнулися дійсно до високого мистецтва, до театру. Вистава "Аліса в країні чудес" вразила не тільки діток а й дорослих, учителів, батьків, бабусь, своєю яскравістю, сучасністю, тим, що актори були настільки доступними, що діти відчули себе частинкою вистави. А побували ми в театрі 28 березня, майже на самий День театру, який відзначали напередодні.

Під час поїздки дітки відвідали краєзнавчий музей, на власні очі побачили і  доторкнулися до історії свого народу, свого краю. Найбільше вразив скелет мамонта та виставкові зали присвячені важким подіям майдану, АТО та війні. Діти та дорослі вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час таких страшних подій. Екскурсія була надзвичайно цікавою.

А попереду ще чекав наш Подільський зоопарк. Підкріпившись у Макдональдсі діти веселі та щасливі попрямували у зоопарк. Побачили багато тварин та птахів а саме, кенгуру, ведмедів, ягуара, тигра, північних вовків, лам, оленів, верблюда, єнота, кіз, коней, мавп, пеліканів, лебедів, орла,  качок, лелек, фазанів та багато інших тварин. Діти весело із захопленням бігали, фотографувалися, гралися на майданчику, спілкувалися, відпочивали. І не зважаючи на втому, запитували про нові поїздки.  Саме завдяки таким позитивним емоціям, таким щасливим і неперевершеним враженням, хочеться пізнавати, вчити, творити, жити і подорожувати.