Останній дзвінок – велике загальношкільне свято

Дата: 6 червня 2018 о 09:56, Оновлено 6 червня 2018 о 10:20
798 переглядів

Останній дзвінок – велике загальношкільне свято, яке стосується, усіх здобувачів освіти, а зокрема, першокласників і випускників; вчителів, батьків. Свято у закладі «НВК: Росошанська ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ « Сонечко» Росошанської розпочалося шкільною лінійкою о 9 годині 25 травня 2018 року .

Останній дзвінок – велике загальношкільне свято, яке стосується, усіх  здобувачів освіти, а зокрема, першокласників і випускників; вчителів, батьків. Свято у закладі «НВК: Росошанська ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ « Сонечко» Росошанської    розпочалося шкільною лінійкою  о 9 годині 25 травня 2018 року .

Ведучі  Бєтанов Владислав та Слободянюк Марина запросили на лінійку випускників. Після виконання всіма присутніми Гімну України випускники Костельна Богдана та Цимбалюк Сергій поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам та меморіальної дошки Шевчука С.І.

Із щирими слова побажань звернувся до учнів та вчителів заступник сільського голови Цимбалюк Василь Миколайович. Він побажав найстаршим учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.  Директор закладу Дорошенко В.А., підвів підсумки роботи за навчальний рік, привітав учнів із настанням прекрасної пори літнього відпочинку. Він вручив грамоти та медалі найкращим спортсменам закладу: Слободянюку Дмитру, Марчуку Максиму, Кондратюку Максиму, Августіновичу Артему, Осаулку Олександру, Бойку Вадиму,  також відзначив  переможців конкурсів «Любіть Україну вишневу свою»(кер. Рожанська Л.І.), «Знай, люби свій рідний край» ( кер. Папернюк Г.О.)

Зворушливо звучали напутні слова від батьків випускників: Костельної Н.С. та Варук Л.С. За доброю українською традицією мами благословляли дітей у самостійну дорогу хлібом – сіллю.

Слова вітання звучали і від класного керівника Безносюк Л.П., яка своїм уже дорослим дітям побажала щасливої дороги. Найменші учні підготували музичне вітання для одинадцятикласників. Соя Вікторія усім присутнім подарувала пісню «Роки золоті».

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони привернули до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники дякували вчителям, батькам. Учні виконали прощальний шкільний  вальс і загадали бажання і пустили у небесну блакить велику повітряну кульку.

І ось хвилююча мить… Почесне право сповістити присутнім про початок чудової пори – літніх канікул - надали учням закладу: одинадцятикласнику Мислику Владиславу і першокласниці Глушко Тетяні.  Чарівна мелодія дзвінка викликала  радість, тому що  школярів чекає веселий відпочинок під час літніх канікул.     Пісня «Канікули» у виконанні дівчаток 5 класу ще раз підтвердила це. Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.