День Святого Валентина

Date: 19 лютого 2021 о 11:44, Refreshed 19 лютого 2021 о 11:48

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у квіті почуття- про кохання.

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Саме з нагоди цього свята учні 4 класу нашого закладу стали учасниками вечірки «Valentines Day». Захід було організовано з ініціативи вчителя англійської мови Скоцької Ю.В. У ході святкування діти познайомилися з історією походження свята та з основними його символами. Через цікаві завдання та конкурси учні повторили тематичний матеріал англійською мовою, а саме: декорували дерево дружби, створювали лист закупів та меню до вечірки, розгадували кросворд та секретні завдання. Злагоджена робота п’яти команд дала можливість учасникам заробити «іграшкові кошти», які згодом вони зможуть використати на уроці. Н, і звичайно, яка ж вечірка без святкового столу та фотосесії. Завдячуючи батькам та вчителям свято вийшло цікавим та незабутнім.

У Росошанському НВК у цей холодний лютневий день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

День Святого Валентина у нашому  закладі пройшов дуже цікаво і весело. Традиційно працювала «Пошта кохання», всі бажаючі мали можливість обмінятись валентинками. Вчитель трудового навчання і класний керівник 8 класу Людмила Іванівна Рожанська облаштувала фотозону для усіх бажаючих сфотографуватись біля закоханих котиків.

Для учнів 5 – 11 класів був органзований квест « Кохання це…»

Під час проходження квесту, учні мали знайти особливий сюрприз і виписували із завдань що таке кохання? А також для усіх працівників, здобувачів освіти була проведена акція « Візьми собі чого не вистачає в День Святого Валентина»

Любити людину – це велике щастя і відповідальність, це постійне очікування та жертовність, це безмежне розуміння та бажання принести коханим трепетну мить радості.